Випуск курсу “Основи веб-програмування”

Не так давно у Луцьку стартувало навчання з курсу “Основи веб-програмування”, але ось минуло 2 тижні і студенти стали випускниками, здолавши непростий шлях та отримавши сертифікати про успішне завершення курсу. 16 лютого у Луцьку стало на 25 ІТшників-початківців більше!

Курс “Основи веб-програмування” — це найпростіший із курсів програмування у Луцьку від Logos IT Academy. Він знайомить з програмуванням всіх, хто не має попереднього досвіду чи знань в ІТ, а також дозволяє зрозуміти студенту, у якому напрямку йому варто рухатись далі.

Випускники курсу дізнались про етапи створення сайту, познайомились з HTML/CSS, спробували себе у верстці веб-сторінок, попрацювали з JavaScript та Bootstrap. Студенти відмітили, що стали краще розумітись на технологіях веб-розробки, визначили для себе найцікавіші напрями та прагнуть продовжувати навчання в ІТ, хоча переважна більшість з них не мала попередніх знань та вмінь.

Справді, навчання в ІТ ніколи не припиняється, адже всі технології в наш час надзвичайно стрімко змінюються та вдосконалюються. Саме тому бажаємо нашим випускникам ніколи не зупинятись у розвитку!

Фотозвіт з заходу можна подивитись тут!

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×