Викладачі

29

Квітень2016
Вікторія Демчук
Директор Коворкінгу Logos Lutsk

Вікторія має 11 років досвіду організації заходів різного рівня та спрямування (соціальні, благодійні, комерційні; флеш-моби, тренінги, конференції, майстер-класи). В ІТ сфері працює 1,5 роки, займаючись SMM-маркетингом та івентами.

Детальніше

29

Квітень2016
Марія Москалюк
Директор Logos IT Academy Lutsk

Марія вже більше 3-х років в ІТ і зуміла побудувати успішну кар’єру, стартуючи всього лише з позиції спеціаліста технічної підтримки ІТ-проекту. Менеджер проектів, sales менеджер, маркетолог — досвід на кожній з цих посад дозволяє ще краще орієнтуватись в сфері ІТ-технологій. Марія виступає на всеукраїнських конференціях, проводить власні майстер-класи з маркетингу і розвитку в ІТ-компанії та співпрацює з ІТ-спеціалістами з різних куточків світу.

Детальніше

29

Квітень2016
Вадим Приймачук
Back-end Web Developer, Soft Group

Курс: MySQL

Вадим має досвід роботи як на фрілансі, так і в ІТ-компанії. Впевнений back-end розробник, працює з PHP та фреймворком Laravel. Добре розуміється та використовує на практиці принципи об’єктно-орієнтованого програмування та MVC. Добре знає MySQL, вміє складати реляційну модель бази та оптимізувати роботу БД. Основна спеціалізація — портали новин, які передбачають велику кількість користувачів та значну базу даних.

Детальніше

29

Квітень2016
Юрій Рудничук
Lecturer of Computer Science at LOGOS IT-Academy

Курс: Основи веб-програмування

Юрій вже 3 роки займається веб-програмуванням та досі активно вдосконалює свої знання. Високий рівень англіської дозволяє йому працювати із замовниками з будь-якого куточку світу. Лендінги, комерс-проекти, корпоративні портали, сайти новин — різноплановий досвід роботи дозволяє Юрію добре орієнтуватись в будь-якій специфіці та бути знайомим з різноманітними технологіями: HTML, CSS, JS, PHP, SQL. Працює як з фреймворками (Bootstrap, Foundation) так і з CMS (Drupal, WordPress, PHPixie).

Детальніше

29

Квітень2016
Валерій Ващук
Lecturer of Computer Science at LOGOS IT-Academy

Курс: Основи веб-програмування, PHP

Валерій вже 10 років займається програмуванням. Починав з програмування під десктоп, далі зайнявся веб-програмуванням на PHP та досі реалізовує далеко не прості рішення для commerce-проектів, сайтів з мультимовністю та мультидоменністю. Основна спеціалізація — back-end. Валерій має педагогічну освіту, що допомагає йому у менторстві програмістів-початківців, для допомоги колегам та викладання ІТ-навчання.

Детальніше

29

Квітень2016
Сергій Бородулін
Co-founder at Dev-Company. Drupal Front-end developer at Skilld

Курс: HTML/CSS, JavaScript

Сергій вже 5 років працює в сфері веб-розробки. В повсякденній роботі використовує Sass, HTML, TWIG, JS. Останні роки активно співпрацює з міжнародною компанією Skilld, розробляючи проекти для міжнародних брендів. Сергій постійно навчається та вдосконалює свої знання, виступаючи на міжнародних конференціях та розвиваючи власну компанію з веб-розробки. Широкий досвід допомагає Сергію бути викладачем, що уважний до практичних деталей та легко може пояснити найскладніший матеріал.

Детальніше

29

Квітень2016
Олег Шихальов
Senior SEO Specialist

Курс: SEO, SEO Advanced

6 років тому, почавши займатись SEO-просуванням, Олег не перестає вдосконалювати свої знання та навички досі. Добре знає в чому різниця білого, сірого та чорного SEO-просування. Працював з інтернет-магазинами, каталогами, міжнародними проектами, а також просувався на ринок США та Європи. Олег завжди старається пояснювати складні речі максимально просто, на доступних прикладах та орієнтуючись на свій практичний досвід.

Детальніше
Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×