ТОП-7 трендів у веб-розробці в 2017

ІТ — це в першу чергу технології, а всі ми добре знаємо, що технології розвиваються та змінюються надзвичайно швидко. Як лишитись в тренді у 2017-му? Що вчити, як вдосконалюватись, щоб бути одним із найзатребуваніших спеціалістів? Давайте дізнаємось разом.

icon-mobile-website

Мобільний дизайн — понад усе

Все більше людей користуються інтернетом лише з власних мобільних пристроїв: смартфонів чи планшетів. На сьогодні трафік з таких девайсів в середньому складає близько 40%, а для деяких сайтів вже сягнув позначки в понад 50%. Саме це спонукає власників сайтів звертати особливу увагу на адаптивність власного сайту та акцентуватись здебільшого на “мобільних” користувачів. Тренд розробки такого дизайну чітко прослідковувався вже у 2016-му, а у 2017-му стане просто необхідним для успіху на ринку. Тому варто навчатись, для того, щоб відповідати вимогам часу.

js-flat

JavaScript & TypeScript

JS лишається одною із найпопулярніх технологій у web-розробці — у цьому моменті змін не передбачиться, тому якщо Ви бажаєте бути затребуватим ІТ-спеціалістом, то варто задуматись про вивчення JavaScript, разом із вивченням HTML та СSS. Проте минулоріч ми дізнались ще й TypeScript. Це статично типізована мова, що дозволить вам використовувати існуючий код JavaScript, включити ваші JS бібліотеки і використовувати TypeScript з JavaScript. Крім того слід пам’ятати про новий стандарт JavaScript, ECMAScript 6, який незабаром буде повноцінно підтримуватись усіма сучасними браузерами.

web-design-services-egypt-300x300

Просто — не означає погано

Отримати результат максимально швидко та використовувати прості рішення — основні побажання замовників у більшості випадків. Проте чи можливо отримати якісний результат в такому випадку? Якщо це стосується стандартних рішень, як то сайти-візитки, то досвідчені розробники пропонують використовувати генератори статичних сайтів, як то Hugo чи Jekyll. Вони дозволяють створювати сайти без прив’язки до баз даних, просто запускаючи HTML, Markdown, або текстові файли прямо з сервера. Це дозволяє значно підвищити швидкість завантаження сторінки, дуже спрощує деплой сайту та покращує його безпеку. І хоча чимало замовників прагнуть створювати великі динамічні проекти, попит на стандартні прості веб-сайти залишиться як завжди на високому рівні. Тоді чому б не полегшити для себе таку роботу?

icon-startup-new

Startups&Products манія

Всі ми помітили, наскільки багато уваги приділяється стартапам та продуктам на ІТ-ринку. І даний тренд набиратиме ще більше обертів у 2017.Тому якщо ви досі не розробляєте якийсь стартап — ви обов’язково зіткнетесь з таким замовником найближчим часом. І найважливіше, що він від вас чекатиме — це розуміння бізнес-процесів, орієнтації на результат та ефективних пропозицій. Будьте готові до цього, адже спілкуватись із замовником треба буде значно більше і не лише на технічні теми 🙂

responsive-icon-23

Motion UI — ще один тренд web-дизайну

Використання відео, анімації чи інтерактивних елементів  — це додаткова можливість виділити власний сайт та бути в тренді у 2017-му, коли користувача не так просто здивувати. Motion UI — це Sass бібліотека, що дозволяє створювати CSS ефекти та анімації для сайту швидше, зробити його цікавим та інтерактивним для користувачів, які взаємодіють з ним. Остання версія Motion UI має гнучкі CSS шаблони і здатна працювати з усіма видами анімаційних бібліотек JavaScript. Варто спробувати попрацювати з цим, правда ж?

Grow-icon

Орієнтація на розвиток

Традиційна модель розробки веб-проекту — це тривале планування та безпосередня розробка, що займає доволі багато часу. Редизайн/оновлення такого проекту планується кожні кілька років. Проте у 2017-му році замовники відходять від цього тренду, формуючи дизайн та структуру проекту, орієнтовані на розвиток та масштабуються поетапно, з частішими, але невеликими оновленнями. Переваги очевидні: проект швидко стартує, вартує менше, змінюється по мірі зворотнього зв’язку від клієнтів чи трендів, зміни вносяться швидко і лишаються довгий час актуальними. Така модель виникла через дуже динамічні зміни на ринку та дозволяє бути проекту гнучким і досягати кращих результатів.

kommunikation

Комунікація — що може бути важливіше?

Офіційна статистика стверджує: бажання клієнтів спілкуватись зростає. І якщо сайт продає товари чи послуги, то аж ніяк не можна ігнорувати даний факт. Онлайн чати, боти для підтримки клієнтів, месенджери (як розробка власних, так і використання вже готових) — чимало розробників стикнеться з моментами налагодження та автоматизації комунікації з клієнтами на сайті. І хоча на ринку є чимало готових рішень, замовники готові витрачати більше часу заради справді дієвого рішення.

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×