Open IT #2 у Луцьку

Рекорд встановлено! Open IT #2 у Луцьку став найбільшою ІТ-подією 2016 року, адже конференцію відвідало аж 170 учасників. 17 грудня кінозал розважального комплексу “Адреналін Сіті” був майже цілком заповнений тими, хто цікавиться ІТ-сферою та планує власну кар’єру в ІТ. А новорічна атмосфера, інтелектуальний розіграш від організаторів та цікаві гості із Зоряних Війн просто не залишили нікого із учасників байдужими!

І хоча розважальна складова буде супроводжувати всі заходи серії “Open IT: Відкрий світ ІТ для себе”, цей захід виявився більш серйозним за наповненням. Досвідчені спікери давали практичні поради, ділились реальними ситуаціями та розкривали секрети успішної кар’єри в ІТ.

Софія Медвідь, HR в компанії Softserve, з власного досвіду розповідала про різноманітні професії в ІТ: від менеджера проектів до архітектора. Які обов’язки лягають на плечі кожного з них, які переваги та недоліки є в кожній професії та які особисті навички допоможуть в освоєнні кожної ІТ-спеціальності — про все це дізнались учасники конференції та тепер мають змогу обрати найкращий напрям для власного розвитку.

Петро Жук, досвідчений веб-розробник, розповів учасникам про напрями розробки, зорієнтував щодо основних технологій, які вони використовують, та дав найголовнішу відповідь для майбутніх ІТшників — з чого почати освоєння тої чи іншої технології.

Юліан Бульбук, досвідчений веб-спеціаліст, розкрив дуже важливу тему для початківців: “Як стартувати в ІТ самостійно”. Він ділився власним досвідом, розповідав про можливі шляхи та сценарії розвитку ІТ-спеціаліста та давав практичні поради початку ІТ-кар’єри.

Останній спікер, відомий інтернет-маркетолог Павло Лисий розкрив учасникам тему маркетингу, яка особливо була цікава власникам бізнесу, що були присутні на конференції. Як просувати власний сайт, які інструменти інтернет-маркетингу працюють найкраще, які результати може дати просування в пошуковиках — презентація містила виключно практичні поради та давала відповіді на найважливіші питання тих, хто турбується про власний інтернет-проект.

Посмішки, корисна інформація та невтомне спілкування — незмінні атрибути ІТ-заходів від Logos IT Academy. Ми вже з нетерпінням чекаємо наступного заходу! А ви?

Фотозвіт з заходу можна подивитись тут:

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×