Open IT #1 у Луцьку

Цієї суботи, 26 листопада, відбувся перший захід із серії: “Open IT: Відкрий світ ІТ для себе”, який одразу став найбільшою луцькою ІТ-конференцією — суботнього ранку зібралось аж 120 учасників! І хоча формат конференцій добре знайомий лучанам, цей захід яскраво відрізнявся від всіх попередніх.

_0lZZQAf_gQ copy

nodUyPVVt_M copy

MD6poDV9qMQ copy

Конференція пройшла в кінокомплексі “Андреналін Сіті”, де учасники зручно розміщувались в просторому кінозалі та переглядали презентації на великому екрані. Зі сцени виступали доповідачі зі Львова, що працюють у великих ІТ-компаніях або створили власну справу. Чому серед всіх можливостей для роботи варто обирати саме ІТ-сферу, як обрати професію, які є можливості для реалізації своєї кар’єри в ІТ — це лише невелика частина питань, на які давали свої відповіді компетентні спікери.

eVC1jT_JGls copy

Cyz_VJMU-qU copy

8fOtV_2zvdY copy

Але конференції “Open IT: Відкрий світ ІТ для себе” мала на меті не тільки розповісти більше про ІТ, а й зарядити учасників позитивними емоціями! Всі бажаючі мали змогу покататись на гіроборді та отримати цікаві призи, взявши участь в розіграші від організаторів — Logos IT Academy.

5PLeUn_TGGs copy

_z4SVOdo1Fw copy

QfkjxSDokuk copy

Проте основною цікавинкою заходу став гість зі Star Wars — Дарт Вейдер! Кожен бажаючий мав змогу сфотографуватись зі славнозвісним темним героєм.

X5RfefPTD0g copy

ISo0EFX-ylI copy

3w-FkL6nElw copy

Фотозвіт з заходу можна подивитись тут.

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×