Нематеріальні причини почати вчити код

Всі ми добре знаємо, що найвагомішою причиною почати працювати в ІТ-сфері називають саме фінансову сторону питання. Це не дивно, адже справді заробітна плата ІТ-спеціалістів вища, ніж у працівників інших сфер. Проте чи тільки цю зміну ви відчуєте на собі під час навчання і роботи в ІТ? Звісно ні. Будь-яка робота впливає на людину значно більше, ніж ви можете собі уявити на початку.

Отже, якщо ви почнете вчити програмування ви навчитесь:

think-icon-large

Мислити по-іншому

Навчання з будь-якого предмету впливає на процеси мислення, це безсумнівно. Вивчення програмування допоможе вам покращити логічне мислення, знаходити індивідуальні підходи до рішення проблем та різні шляхи вирішення однієї задачі.

team-icon-28

Працювати в команді

Дуже часто над одним проектом працюють кілька спеціалістів: хтось відповідає за функціонал, хтось за верстку, хтось тестує результат, хтось управляє розробкою та спілкується з клієнтом. У такому варіанті важливо вміти працювати в команді, комунікувати, йти до спільного результату, радитись та вирішувати спірні моменти. Ви безсумнівно навчитесь цьому в процесі. І оскільки все наше життя — це теж “командна робота” у сім’ї, з друзями, колегами, то ці навички однозначно будуть використані не одноразово!

education-icon

Орієнтуватись на результат

Програмування практично завжди дозволяє отримати видимий результат: функціонал, що працює, зміни в дизайні чи роботі додатку. Саме тому розробники не працюють виключно заради того, щоб відпрацювати 8 годин. Вони працюють для того, щоб отримати результат своєї роботи, який будуть оцінювати замовники та користувачі. Та і самому надзвичайно приємно бачити плоди своєї роботи 🙂

icon_2

Покращувати свої технічні знання

Не дарма ж з’явився жарт про “тижпрограміст, полагодь мені комп’ютер, встанови windows, порадь ноутбука”? І справді, розробники — це надзвичайно технічно освідчені люди, які добре розуміються на багатьох аспектах: принципах роботи програмного забезпечення, технічних характеристиках комп’ютерної техніки, особливостях налаштування робочого середовища. Круто мати такі корисні навички та знання, правда ж?

profit-margin-icon

Постійно вдосконалюватись

Технології в ІТ розвиваються дуже швидко, а разом із ними розвиваються і розробники, адже використання застарілих технологій не затребуване на ринку. Нові технології — це нові завдання, нові виклики і навіть підвищення заробітної плати. Непоганий стимул для того, щоб вчитись та вдосконалювати свої навички в програмуванні, правда ж?

orange-light-bulb-idea-icon-0

Реалізовувати свої ідеї

Статистика стверджує, що близько третини всіх стартапів реалізували технічні спеціалісти, які у вільний час вирішили займатись власним проектом. І справді, якщо у вас є ідея і знання, як її реалізувати, то чому б не спробувати?

 

eye-128

Розширяти світогляд

Проекти в ІТ надзвичайно різнопланові. Це різні сфери бізнесу, країни, ідеї тощо. В процесі роботи ви можете почерпнути чимало цікавої та корисної інформації, як про менталітети різних країн, так і про особливості ведення бізнесу чи старту власного проекту, а це унікальні знання, які навряд отримаєш з книг чи інтернет-ресурсів.

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×